Status #12256

Dobrý podvečer, přeji všem kteří jsou díky zdroji již zde [...]


Chomutov
via Ubuntu - Czech Republic - Morava
Dobrý podvečer, přeji všem kteří jsou díky zdroji již zde .....
Rád bych se také připojil k této úžasné komunitě a ještě úžasnější myšlence "UBUNTU" .
Jsem zde nový, tak se začínám rozkoukávat. Jmenuji se martin leon a jsem z Chomutova. Myšlenka ubuntu mne oslovila vším co v ní je a musím se přiznat, že je to co již delší dobu hledám . Proto jsem připraven pomáhat myšlenku šířit všemi směry. ( internetem, živými přednáškami.....) . také se přidám k otázce zda je již vytvořená nějaká prezentace ? jestli ne tak bych se toho rád ujal, neboť si myslím, že tématu hodně rozumím a informace podobného smýšlení mi přicházejí od zdroje již několik let. Akorát jsem stále nevěděl jak s tím naložit a najednou mi vesmír poslal Michaela a to byl ten AHA moment.

Také bych se rád podílel na založení místního sdružení v chomutově a případně se ujal i role koordinátora pokud to "rada starších schválí"

zatím budu vděčný za jakékoliv odpovědi a i případné otázky na mou osobu.

děkuji s alohou martin leon
Radka S
vítej Martine L mezi námi - AHA momentka - posloucháš a navnímáváš Kryona, viď?? - také jsem si coby "ekonom starého systému" řekla, že Ubuntu je přesně to, co by mohlo tento prašivý systém rozrušit zespodu, protože zeshora už to podle mě nemá smysl ( Kash fundation apod...) , myslím, že budem dobrá parta a bude nás více a jak říká Michal Tellinger ( má českou DNA) - to bude jak dominový efekt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tuesday 31 May 2016, 18:13:16
Radka S
Martine, spoj se s Ondřejem... myslím, že Vaše spolupráce na prezentaci by byla super !!!! čus R
Tuesday 31 May 2016, 18:14:15
Radka S
pozn. Leon - lev - již nedřímá :-)
Tuesday 31 May 2016, 18:16:27
ivo
Zdravím tě martine, rada starších zatím zvolena nebyla, ale pracuje se na tom. Připravujeme s naším mluvčím pro styk s "michaelem t." skupinovou konverzaci prostřednictvím Internetu a na ní se budeme posléze setkávat a diskutovat o věcech potřebných. Bude dobře když se jí také zůčastníš a předvedeš svou pracovní verzi naší prezentace "Ubuntu" a jak zde prohlásila Radka, tak se určitě spoj s ondrou a pracujte na tom společně, jelikož se jedná o velmi bystrého chlapíka a aspoň na to nebudeš sám. Je velmi dobře, že se chceš od prvního momentu aktivně zůčastňovat našeho dění, to je opravdu chválihodné. Jenom taková malá poznámka a totiž: "celá naše prezentace by se měla odpíchnout a zohledňovat 39 bodový přehled filozofie Ubuntu (ondra vysvětlí), jelikož to je základ. Pro začátek to myslím stačí, načež tě vítám mezi námi. S láskou v srdci.
Tuesday 31 May 2016, 19:35:17
Martin L
Také tě zdravím ivo !!! děkuji za koment a rád se skupinové konverzace přes internet zúčastním. Jen takový postřeh který mne momentálně napadl. nevím zda se na této otázce kterou nahodím již napracuje ale bylo by z časového hlediska rychlejší, kdybychom se buď sešli na nějakém setkání a nebo po skype konferenci kdy bychom si ujasnili základní body jak postupovat a konkrétně kdo se o co postará abychom se posunuli dál. Mám totiž na toto téma hodně energie a velice rád bych pro to také něco učinil. martin
Tuesday 31 May 2016, 20:07:28
Petr
Take te zde vitam martine a jsem rad ze si se k nam pripojil a mas hodne energie a chuti neco delat.
Tuesday 31 May 2016, 20:44:06
Please login to make a comment

© 2014 - 2020 The Full Circle Project
The Full Circle Project is powered by Coeō © 2014 - 2020 Coeō (Matthew Dowle) | Designed and developed by Matthew Dowle | Coeō Terms and Conditions / Legal | Sitemap