Status #14601

Światowe Dni Młodzieży w Polsce będą odwróceniem uwagi od tego [...]


Warszawa, mazowieckie
via Prepare For Change
Światowe Dni Młodzieży w Polsce będą odwróceniem uwagi od tego co będzie się naprawdę działo w Watykanie. Energia młodzieży, niewinności, żarliwości płynącej z serca będzie neutralizowała zbrodnię, która się będzie działa w podziemiach Watykanu z wykorzystaniem dzieci.
Odbędzie się tam jeden z większych rytuałów poświęcenia dzieci w ofierze.
Data tego wydarzenia jest wybrana dawno temu i dokładnie przemyślana pod kontem numerologicznym.
Tam się będzie działa jedna z większych zbrodni. Uwaga całego świata, mediów i ludzi będzie zaś zwrócona na wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.
Ta informacja jest przekazana po to abyśmy my ludzie świadomi, trzymali swoją energię na wysokim poziomie, aby nie dać się wciągnąć w negatywne fale nienawiści, złości.
Tylko energią wysokich wibracji, światła, świadomością i energią miłości zło zostanie zwyciężone.
Ważne jest abyśmy nauczyli się czerpać informacje ze Źródła, żebyśmy się nauczyli tego połączenia.
Istotne jest też, abyśmy my jako ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy oddzieleni, że to może dotyczyć nas wszystkich. Żebyśmy organizowali spotkania medytacyjne w konkretnej intencji, aby wznosić poziom energii i w ten sposób będziemy przeciwdziałać temu co się dzieje.
Please login to make a comment

© 2014 - 2019 The Full Circle Project
The Full Circle Project is powered by Coeō © 2014 - 2019 Coeō (Matthew Dowle) | Designed and developed by Matthew Dowle | Coeō Terms and Conditions / Legal | Sitemap